Prisliste 2019

Værelser:

Alle priser er pr. værelse incl. morgenmad
   

Enkeltværelse
med bad, toilet, hårtørre, telefon, minibar og TV

kr. 898,00

Enkeltværelse, større
Større værelse med samme faciliteter

kr. 998,00
Dobbeltværelse, standard
med samme faciliteter
kr. 1.198,00
Dobbeltværelse, mindre
Med samme faciliteter
kr. 1.098,00
Dobbeltværelse, mini med 3/4 seng
Med samme faciliteter
kr. 998,00
Deluxe værelse
med himmelseng eller lille altan og samme faciliteter som øvrige værelser
kr. 1.398,00
Bøgesuiten
Stue, soveværelse, badeværelse med spa, egen terrasse og samme faciliteter som øvrige værelser
kr. 1.798,00
     
Lørdag nat, samt ved special arrangementer tillæg pr. værelse kr. 100,00
     
Børn på opredning i forældrenes værelse incl. 2 retters børnemenu og morgenmad kr. 385,00
Hund på værelset pr. nat pr. hund (oplys dette ved bestilling) kr. 100,00
Carport kan reserveres, pr. døgn kr. 50,00
     
 

Weekendophold:

Alle priser er pr. person

   
Fredag med det hele kr. 978,00-1.078,00
Vinter-weekend kr. 1.098,00-1.298,00
Weekender omkring et flygel kr. 1.178,00-1.278,00
Festlige weekender kr. 1.398,00-1.498,00
Sommer-weekender kr. 978,00-1.078,00
Super Søndag kr. 698,00-798,00
     

Miniferie:

   
3 dage med ½ pension pr. person på dobbeltværelse kr. 1.798,00-2.098,00
3 dage på dobbeltværelse med morgenmad pr. værelse kr. 2.098,00-2.698,00
I januar, februar og december: 2 dage med ½ pension pr. person på dobbeltværelse kr. 1.096,00-1.296,00
I januar, februar og december: 2 dage på dobbeltværelse med morgenmad pr. værelse kr. 1.296,00-1.496,00
     
Enkeltværelses tillæg pr. nat kr. 250,00
Enkeltværelses tillæg, større værelse pr. nat kr. 350,00
     
Ved betaling med Corporate betalingskort eller betalingskort udstedt udenfor EU, betales det gebyr, vi betaler til kortselskaberne. Det er gratis at betale med EU kreditkort, debitkort Dankort og MobilPay.    
     
Vi tager forbehold for trykfejl.    
OBS: Ved booking af weekendophold, special arrangementer, jule- og nytårsophold mv. skal der betales depositum.